Oznámko : Přívalová vlna přichází..zrovna na tomto bloguje anime povídková mánie dílů Alive... a spol...

Hinatino tajemství

9. června 2009 v 20:24 | Aia Itsumishi
1.část
1.Naruto a Sakura byli už asi po 44té na společném ramenu. Hle je zahlídl Lee jak na sebe upírají pohledy, když Naruto srká nudle a omáčka mu padá pod triko.Sakura se Naruta vyčítavě zahledí a říká mu:N-N-Naruto ,Sasukeho mno nevím jestli ho dokážem zastavit a vrátit zpět do Konohi, ale vím že musíme být mnohem bystřejší a rychlejší nežli je on!!Naruto po 15 miskách ramenu .koukne na Sakuru krčící ramena a utěšuje jí svými slovi:Sasuke je jako můj bratr, jako bratr kterého jsem nikdy neměl a to pouto nechci aby sníčil.To pouto mezi námi všemi .Mezi tebou, mnou,Sasukem a Kakashi senseem.Od tý doby co jsem v našem týmu má vše smysl.Lee naslouchal o čem se baví a dal se do pláče a na celou Konohu zakřičel :Gai sensei já vás mám rád , tak rád že necítím nohy.Vzlik, vzlik.
Sakura s Narutem se vyděšeně lekli že Lee slyšel jejich rozhovor tíkající se Sasukeho návratu do Konohy .Rychle odběhli a Naruto zapomněl zaplatit účet.Počkejte, počkejte.Musíte zaplatit .Kříčí servírka, ale Naruto se Sakurou už byli v nedohlednu, když v tom se nabídl Lee že to zaplatí.Lee, ale proč to pro ně děláš.Zeptala se ho.Naruto zažil něco takového co jsem již zažil i já.Je to strach, zoufalství a hlavně víra. Víra že může existovat někdo, nebo něco co může být jeho jediná naděje a rodina.Odvětil Lee.
mezi tím:Sakuro!!Sakuro!! Co tak křičíš,zařve na Naruta♥Sakura.Hmm, no když potřebujeme sesílit aby jsme Sasukeho-kuna dostali zpět do Konohy, tak mně napadlo no, třeba jže bysme mohli trénovat spolu.Co ty na to ,ehm Sakuro?

2.část

No víš Naruto myslím mno, že je to dobrej nápad [po tak dlouhý době]!!:-)
Tolik času jsem každý den provděla do tréninku, ale takhle by mi to ani nepřišlo.Lehce dodala Sakura.Hinata za rohem drbe s Ten ten a najednou k ní skočí Naruto :Hinato nemáš chvilku čas?Hinata-chan :N-N-Naruto!!Vystrašil jsi mně a a a možná jo.Mocráda bych si s tebou vyšla[Hups, nejradči bych se do země propadla.Že jsem radči nebyla s ticha]Hinato není ti nic, prohlíží si Naruto zrudlou Hinatu.Né nené, to je jen s tréninku[Ať už jsem z ticha, prosííím.].Ten ten odchází na oběd.Ahoj na ni volá Hinata.Takže, N-N-Naruto-kun c-c-co že jsi mi chtěl říct??červená se na Naruta♥Hinata.Víš Hinato, ty jsi moje nejlepší přítelkyně [samozřejmě kamarádsky], a tak jsem se ti hctěl s něčím svěřit ,povídá Naruto.
Hinata v jasu jen řekne:No, no [♥♥♥♥♥→Naruto-kun←♥♥♥♥♥♥] tak povídej, jen se nestiď.Snaží se to popohnat HinataVíš já mám rande se Sakurou.Jsem štěstím bez sebe.Hinata se mlčky posadí ke stromu a hledí do země.N-N-Naruto já, no víš ♥já tě miluju!♥

3.část = Pro NaruSaku
Naruto v šoku hledí na Hinatu.Hinato já netušil...Ah.Sakura na mně čeká, odpusť mi já přece ...Vím, skočí mu do řeči posmutnělá Hinata.Jestli ji opravdu miluješ nebudu ti překážet.dodá Hinata.Děkuji ti Hinato, ale můžeme být stále přáteli!!!Teda jestli chceš !namítne Naruto.No...Ano, řekne Hinata.Ahoj.Pa.!Naruto v mžiku letu pádí za Sakurou na trénink.Představ si to, Sakuro!!! Hinata mně má ráda, lae já mám rád tebe ...[ Hupsalajda, huba moje nevimáchaná už jsem jako Hinata - chan!!!:.]Můžu si to nechat pro sebe???nabídne Sakuře zahambený Naruto.J-Jo, byla bych ráda.Ale... Ale co Sakuro??Ale chtěla, chtěla jsem se ti to zkusit říct já dříve ale teť i...i ty???
Sakura zmatkuje. I já !??Jak to myslíš. zvědavě mrkne na Sakuru♥Naruto.Ani sama nevím.Mám , mám strach že Sasukeho nezvládneme přivést zpět do Listové, že zníčí vesnici ..Sakura bloumá v hlavě, ale proč se červená!!?Klid Sakuro!!!zkouší se jí zklidnit Naruto. Žij přítomností Sakura : Máš pravdu, promiň mi to Naruto. No tak začneme trénovat, ať už to máme z krku!!Naruto : Jdeme na to !!!Ukážu ti svoji novou ninja techniku.Jmenuje se...jmenuje se..safra jak se jen jmenuje ??!Sakura mádobrou náladu.Naruto ji rozesmívá každým svým slovem čím dál víc...Na - Na- Naruto, vím že to odemne zní divně , ale, ale mám tě ráda.Ale přátelsky samozřejmě! v rychlosti dodá Sakura.Sa-Sa-Sakuro - chan !!!♥♥♥♥♥♥Naruto obejme Sakuru div ji radostí nerozmačká.Já tebe taky!!!3.část = Pro NaruHina
Hinato.Já netušil že bys...Naruto zmateně plácá slovo za slovem, potom si spomene na trénink sa Sakurou a chvátá za ní.:Sakuro já dneska nebo zejtra já nemám čas.Sakura valíc oči na Naruta,který jasne přísnivostí a zájmem Hinaty.Naruto, na něčem jsme se domluvili. Já vím, já vim, byl to především můj nápad, ale teť je to jinka...Jak jinak, skočí mu do řeči za Sakurou klečící Hinata.Hi-Hi-Hinato!!!Sakura Narutovi rukou nenápadně naznačí aby za Hinou šel.Naruto jde, klekne si k Hinatě a šeptá jí :Jinak protože to vím.řekne jí.Co víš???Nevíš jaké to je když se do někoho bezhlavě zamiluješ, nevíš co to je bát se mu něco říkat a nepomlouvat sama sebe při každém slově co země vypadne.Prostě nevíš jaké to je...zamlkne Hinata.Naruto:Vím.Teda né přesně, ale je to pocit...pocit...................prostě se člověk bojí něco dělat.Hinata:Jak to můžeš vědět??
Vím to!Prostě mi věř, řekne Naruto hledíc Hinatě do jejich smaragdových očí.Vím, dodá.Já asi jsem se do tebe zamiloval, začervená se Naruto.
Naruto-kun♥♥, já tě miluji..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama